Zadaj pytanie on-line
  Catalog » O Firmie My Account     
Quick Find
  
Use keywords to find the product
Advanced Search
Categories
Produkty TESA
Standardised elements
STANLEY Tools
MOTIP
Materials
Rubbers and microrubbers
Hoses
Braided packings
Bearings
Koła
Drive belts
Ventilation
Pneumatics
Greases and adhesives
Workshop
Garden Tools
My Account Info
Email:
Password:


Secure Login

New User

Forgot Password?
Shopping Cart
   0 items
Manufacturers
BOX_HEADING_PRZELEWY24

Wynajem elektronarzędzi i osprzętu

O Firmie:

O FIRMIE I MISJA FIRMY


Centrum Zaopatrzenia Technicznego Kontakt zostało utworzone w 1991 roku, po przekształceniu w spółkę akcyjną w 1997 roku działa pod nazwą Kontakt S.A. z siedzibą w Toruniu przy ul. Chrobrego 31a. Spółka wpisana jest do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000077195 prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy. Kapitał zakładowy 800.000 PLN. Numer konta bankowego Fortis Bank Polska S.A. 89 1600 1345 0004 1201 9500 0001


Centrum Zaopatrzenia Technicznego Kontakt to firma specjalizująca się w branży zaopatrzenia technicznego produkcji. Działalność firmy opieramy na 33 letnim doświadczeniu w doradztwie technicznym i zapewnianiu naszym Klientom zaawansowanych technologicznie produktów. Czyni to nas wiarygodnym partnerem, mogącym elastycznie i w sposób kompetentny sprostać potrzebom naszych odbiorców w zakresie zaopatrzenia technicznego. Naszym priorytetem jest profesjonalizm i doświadczenie przy rozpoznaniu potrzeb oraz niezawodność i terminowość przy realizacji dostaw. Naszymi klientami są  firmy z różnych branż, w szczególności: maszynowej, konstrukcyjnej, budowlanej, toczniowej, motoryzacyjnej, transportowej jak i pojedynczy rzemieślnicy.

Na naszą ofertę składają się artykuły od około 100 dostawców co daje nam możliwość zaoferowania Państwu ponad 10 tysięcy pozycji asortymentowych. Są to produkty producentów polskich i zagranicznych między innymi: Bosch, Hitachi, DeWalt, Stanley, Tesa, Motip, Dedra, Proma, Pramac, Gambit, Gamrat, Stomil, Fagumit, Optibelt, Victus, Oleo-Mac, Variant.  Wśród nich są takie produkty jak tworzywa konstrukcyjne, wyroby gumowe, łożyska toczne, osprzęt pneumatyczny, pasy zębate, elektronarzędzia i narzędzia ręczne, smary i kleje, chemie techniczną, wyposażenie warsztatu czy artykuły BHP. Towar można odebrać osobiście w Toruniu, Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Grudziądzu i Włocławku.


Zobacz galerię zdjęć punktów sprzedaży i magazynów

 
Obsługa klienta Informacje Firma Moje konto
tel. 56 655-75-25
tel. 56 639-11-31
fax. 56 639-11-41
tel. 501-322-792
tel. 509-053-789
sklep@kontakt-sa.pl
Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Płatności i transport
Status wysyłki
Kontakt
O nas
Praca
Bon upominkowy
Program lojalnościowy
Komunikacja z akcjonariuszami
Logowanie
Rejestracja
Koszyk
Historia zamówień
Napisz do nas